Гомумроссия гражданнарны кабул итү көнен уздыру турында

2017 елның 12 декабре, сишәмбе

2017 елның 12 декабрендә 12.00 алып 20.00 кадәр,  Россия Федерациясе Президентының йомышы белән тәңгәл килеп, Россия Федерациясенең дәүләт хакимияте  һәм җирле үзидарә әгъзаларында  Гомумроссия гражданнарны кабул итү көне узачак.

Татарстан Республикасының Биологик ресурслар буенча дәүләт комитетында  кабул итү ТР, Казан, Кәрим Тинчурин урамы, 29 йорт адресы буенча булачак.

Татарстан Республикасының Биологик ресурслар буенча дәүләт комитетының компетенциясенә  киләсе сорауларны чишү керә:

1. Хайваннар дөньясы объектларын,  ә шулай ук биологик су ресурсларын  саклау өлкәсендәге сораулар.

2. Региональ әһәмияттәге аерым саклана торган табигый территорияләрне оештыру һәм функцияләштерү өлкәсендә дәүләт идарәсе һәм тикшерү өлкәсендәге  сораулар.

Кабул итүгә алдан язылу өчен телефон  – (843) 211-66-94.