Татарстан Республикасының Биологик ресурслар буенча дәүләт комитеты хатын-кызларны 8нче март белән котлый!

2018 елның 7 марты, чәршәмбе

Халыкара хатын-кызлар көне- 8 март белән саф күңелдән һәм кайнар котлауларны кабул итегез! Үзгәрешләргә  иң  якты өметләр бәйләнгән, бу гүзәл бәйрәм язның чын билгесе булып калды.  Бу табигать уяна торган,  кешеләрнең бер-беренә булган мөнәсәбәтләре  җылына торган, гаять зур планнар  һәм яңа хыяллар туа торган искиткеч вакыт. Сезнең күңелегездә гел яз чәчәк атсын, ә бәхет, сөю һәм уңыш Сезнең үзгәрмәс юлдашыгыз булсын! Һәм бу бәйрәмнең җылы  чолганышы сезнең йөрәкләргә җылы салсын. Сезгә һәм сезнең якыннарыгызга нык сәламәтлек, иминлек, шатлык телибез!

Хөрмәт белән,Татарстан Республикасының Биологик ресурслар буенча дәүләт комитеты коллективы.