Документлар иҗтимагый фикер алышуда

2019 елның 18 июле, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасының Биологик ресурслар буенча дәүләт комитеты тарафыннан «Региональ һәм(яки) җирле әһәмияттәге махсус сакланыла торган табигать территорияләре өлкәсендә һәм хайваннар һәм үсемлекләр дөньясы объектлары буенча белешмә-аналитик мәгълүмат бирү буенча дәүләт хезмәте күрсәтүнең Административ регламенты» һәм «Республикасыныңтөбәк әһәмиятендәге махсус сакланыла торган табигать территориясе чикләрендә төзергә, реконструкцияләргә җыена торганкапиталь төзелеш объектын төзүгә, реконструкцияләүгә рөхсәт бирү буенча дәүләт хезмәте күрсәтүнең Административ регламенты» дигән административ регламент проектларының эшләнүе һәм иҗтимагый фикер алышу өчен сайтта бастырылуы турында хәбәр итәбез.

Бу сылтамалар буенча документлар белән танышырга һәм үз тәкъдимнәрегезне Aleksandra.Stukova@tatar.ru адресы буенча 7 августка кадәр җибәрергә мөмкин (яки Биотөрлелек бүлегенә 211 68 62 телефон номеры буенча шалтыратыгыз).