Иң мөһиме – игътибар: «Кичке Таң» тыюлыгы хезмәткәрләре районның тыюлык эше ветераннарын котладылар

2023 елның 9 октябре, дүшәмбе

«Кичке Таң» тыюлыгы хезмәткәрләре Өлкәннәр декадасы кысаларында тыюлык эше ветераннары белән очраштылар. Мондый игътибарлылык инде күркәм традициягә әверелде. Алар пенсионерлар өчен дә, әле эшләвен дәвам итүчеләр өчен дә мөһим.

Өлкән яшьтәгеләр игътибарга мохтаҗ, аларга озак еллар эшләгән хезмәт коллективларының ярдәме кирәк. Җылы шартларда алар бергәләп күп нәрсәне искә төшерделәр, бер-берсе белән рәхәтләнеп аралаштылар һәм яшь коллегалары белән тәҗрибә уртаклаштылар.

Ветераннар белән очрашу уңайлы һәм җылы атмосферада үтте. Олы яшьтәгеләрне котлау – һәрвакыт бик күңелле хәл, очрашканда аларның күзләре шатлыктан һәм бәхеттән балкый. Ветераннар шундый игътибарга бик рәхмәтле булдылар.