Татарстан Республикасы Биоресурслар буенча дәүләт комитеты төп вазыйфалар төркеменә кадрлар резервына кертүгә бәйгегә йомгак ясады

2022 елның 7 декабре, чәршәмбе

Татарстан Республикасы Биоресурслар буенча дәүләт комитетында төп вазыйфалар төркеменә кадрлар резервына кертүгә бәйге үткәрелде. Комиссия утырышында бәйсез эксперт сыйфатында икътисад фәннәре кандидаты, судьяларның, судларның һәм Россия дәүләт гадел хөкем университеты Суд департаментының квалификациясен күтәрү һәм яңадан әзерләү факультеты деканы Светлана Башкирцева чыгыш ясады.

Нәтиҗәләр кандидатларга язма (яисә электрон) рәвештә бәйге тәмамланганнан соң 7 көн эчендә җибәреләчәк.

Бәйгедә катнашырга рөхсәт бирелмәгән претендентларның һәм бәйгедә катнашкан кандидатларның документлары бәйге тәмамланганнан соң өч ел эчендә язма гариза буенча кире кайтарылырга мөмкин.