октябрь, 2022 ел
дүшәмбе

ТР Биоресурслар буенча дәүләт комитеты браконьерлык эшчәнлеген булдырмау буенча актив эш алып бара.

август, 2022 ел
дүшәмбе

Татарстан Республикасы Биоресурслар буенча дәүләт комитеты браконьерлык эшчәнлеген булдырмау буенча актив эш алып бара.

сишәмбе

Татарстан Республикасы Биоресурслар буенча дәүләт комитеты браконьерлык эшчәнлеген кисәтү буенча актив эш алып баруны дәвам итә.

дүшәмбе

Татарстан Республикасы Биоресурслар буенча дәүләт комитеты браконьерлык эшчәнлеген кисәтү буенча актив эш алып бара.

җомга

апрель, 2022 ел
дүшәмбе

ТР Биоресурслар буенча дәүләт комитеты браконьерлык эшчәнлеген туктату буенча актив эш алып бара.

март, 2022 ел
чәршәмбе

март, 2022 ел

февраль, 2022 ел

гыйнвар, 2022 ел
чәршәмбе

Кызыл Октябрь аучылык хуҗалыгында законсыз тапкан поши түшкәсен бүлгәндә Казан һәм Яшел Үзән яшәүчеләре тоткарланды.