декабрь, 2019 ел
җомга

2019 елның  13 нче декабреннән Татарстан Республикасының Биологик ресурслар буенча дәүләт комитеты биологик ресурслар буенча Татарстан Республикасы  дәүләт граждан хезмәтенең киләсе вазыйфасын биләп торуга  бәйге игълан итә:

хайваннар һәм үсемлекләр дөньясы идарәсе биологик төрлелек бүлегенең әйдәп баручы киңәшчесе (алып баручы төркем, «белгечләр» категориясе).

Вакантлы вазыйфалар турында тулырак мәгълүмат «Идарәче кадрларның федераль порталы» федераль дәүләт мәгълүмат системасы сайтында урнаштырылган http://gossluzhba.gov.ru/.

ноябрь, 2019 ел
чәршәмбе

"Хайваннар дөньясын  саклау өлкәсендә инновацион  технологияләр кертү үзәге" дәүләт  бюджет учреждениесенең "Зөя аучылык хуҗалыгы"на (Яшел Үзән районы, Норлат Бистәсе) (алтай мараллары, фазаннар һәм куяннар белән эшләү өчен) ветеринария табибы таләп ителә.

Тулырак мәгълүматны белү өчен 8(843) 211 69 07 телефоны буенча мөрәҗәгать итүегезне сорыйбыз.

ноябрь, 2019 ел
сишәмбе

Татарстан Республикасының Биологик ресурслар буенча дәүләт комитеты (2019 елның 5 ноябреннән) Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәтенең вакантлы вазыйфасын биләүгә конкурс игълан итә, атап әйткәндә:

биотөрлелек бүлегенең 1 разрядлы өлкән белгече (өлкән төркем, «тәэмин итүче белгечләр»категориясе).

октябрь, 2019 ел
чәршәмбе

2019 елның 2 октябреннән Татарстан Республикасының Биологик ресурслар буенча дәүләт комитеты түбәндәге конкурслар игълан итә:

Киләсе вазыйфаларга  кадрлар резервына кертү:

- биологик төрлелек бүлеге башлыгы (баш төркем, «җитәкчеләр»  категориясе»);

- Яшел Үзән районы буенча хайваннар, үсемлекләр дөньясы һәм аеруча саклана торган табигый территорияләр өлкәсендә дәүләт күзәтчелеге бүлегенең район (районара) бүлеге башлыгы (әйдәп баручы төркем, «җитәкчеләр» категориясе);

-Балык Бистәсе районы буенча хайваннар, үсемлекләр дөньясы һәм аеруча саклана торган табигый территорияләр өлкәсендә дәүләт күзәтчелеге бүлегенең район (районара) бүлеге башлыгы (әйдәп баручы төркем, «җитәкчеләр» категориясе);

Кирәкле документлар белән бергә конкурста катнашу өчен гаризаларны,  аларны кабул итү турында мәгълүмат урнаштырылган көннән алып 21 көн эчендә (2019 елның 22 октябренә кадәр), конкурс комиссиясе сәркатибе  киләсе адрес буенча кабул итә: Казан шәһәре, Кәрим Тинчурин урамы, 29 йорт, каб. 203, тел. (843) 211-73-81, 211-66-94

Конкурс комиссиясе утырышы (якынча) 2019 елның 30 октябрендә булачак.

сишәмбе

2019 елның 9 августыннан Татарстан Республикасының Биологик ресурслар буенча дәүләт комитеты, Татарстан Республикасының дәүләт граждан хезмәтенең вакантлы вазыйфасы - биотөрлелек бүлегенең әйдәп баручы киңәшчесе урынын алмыштыруга конкурс игълан итә.

пәнҗешәмбе

Конкурс турында тулырак мәгълүмат безнең сайтта «Кадрлар сәясәте» бүлегендә урнаштырылган. ССЫЛКА

җомга

апрель, 2019 ел
сишәмбе

Татарстан Республикасының Биологик ресурслар буенча дәүләт комитетына эш башкаручы сәркатиб кирәк.

Тулы мәгълүмат артыннан (843) 2117381 телефоны буенча яки Oksana.Filippova@tatar.ru.​ электрон почта адресы буенча мөрәҗәгать итүегезне сорыйбыз.

гыйнвар, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасының Биологик ресурслар буенча дәүләт комитетына Әтнә, Чүпрәле районнары буенча инспекторлар таләп ителә.