ТР Биоресурслар буенча дәүләт комитетыннан кандидат дәүләт граждан хезмәткәрләренең электрон Почет тактасына кертелде

2024 елның 22 апреле, дүшәмбе

Бүген ТР Биоресурслар буенча дәүләт комитеты рәисе Федор Батков ТР Биоресурслар буенча дәүләт комитетыны Минзәлә районындагы хайваннар, үсемлекләр дөньясы һәм аеруча саклана торган табигый территорияләр өлкәсендә дәүләт күзәтчелеге бүлеге башлыгы Ренат Шәйхетдиновны Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләренең электрон Мактау тактасына кертелүе белән котлады.

Татарстан Республикасының Электрон Мактау тактасы – республиканың рәсми порталындагы эшендә югары нәтиҗәләргә ирешкән һәм үз һөнәри эшчәнлегендә иң яхшылары дип танылган хезмәткәрләр турында мәгълүмат урнаштырыла торган бүлек.

Экспертлар кандидатларны һөнәри казанышлары, республика чараларын оештыру, норматив хокукый актлар эшләү, проектларны гамәлгә ашыру, белем бирү программаларында катнашу, төрле дәрәҗәдәге бюджетларга акча җәлеп итү яки бюджет чыгымнарын киметү буенча бәяләде. Республика буенча Электрон тактага барлыгы 32 дәүләт граждан хезмәткәре кертелгән.